Ułatwienia dostępu

        

 

Uczennice naszej szkoły: Agnieszka Flak z kl. II F, Hanna Kossowska z kl. IIA, Kornelia Kruk z kl. III D i Aleksandra Małyszek z kl. IV E wzięły udział w Turnieju zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. prof. W. Zina w Hrubieszowie pod Honorowym Patronatem Starosty Hrubieszowskiego – Anety Karpiuk.

Już w czwartek 16 listopada odbędzie się powiatowy etap 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego – „Sny i marzenia”, ogłoszonego przez CSK i CK w Lublinie. Eliminacje miejskie odbyły się 27 października 2023 r. w Hrubieszowskim Domu Kultury.
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie reprezentowali: Wiktoria Salomon (I d), Kornelia Kruk (III d), Kacper Kalemba (I b), Jakub Bilik (Ib).

Kinga Żuraw, tegoroczna maturzystka I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie została wyróżniona jako jedna z 290 najlepszych maturzystów spośród 253 495 zdających egzamin w sesji maturalnej 2023 w całej Polsce. Kinga została doceniona przez organizatorów Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100%” – krakowską fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Tegoroczna edycja X Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym odbywa się pod hasłem: „Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś”. Organizatorem Olimpiady  jest powiat Radzyński. Głównym celem Olimpiady jest poszerzenie wiedzy młodych ludzi w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego. 26 września w naszej szkole odbył się etap szkolny.

13 czerwca 2023 roku w Zamościu miał miejsce finał IX Diecezjalnego Konkursu o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce - “Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”. Laureatkami zostały uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica: Kamilla Dziomaga i Wiktoria Fila z kl. 2e.

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia