Ułatwienia dostępu

        

 

W dniu 05.12.2023r. uczniowie klas pierwszych mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z dietetykiem. Pani Arletą Nazar jest specjalistą żywienia klinicznego. Celem spotkania było zwrócenie uwagi młodych ludzi na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia.

W dniach 9 – 12 listopada 2023 r. w Białym Dunajcu odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Uczestniczyła w nich pani Starosta Aneta Karpiuk z delegacją I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

27 października 2023 r. klasa 1D (humanistyczna) odbyła niecodzienną lekcję historii wykazując się nienaganną postawą obywatelską służąc swojej małej społeczności i przyczyniając się do podtrzymywania pamięci o zmarłych nauczycielach I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

We wtorek, 31 października 2023 r., w I LO im. ks. S. Staszica w Hrubieszowie miało miejsce uroczyste otwarcie infrastruktury powstałej w ramach ogólnopolskiego konkursu Lasów Państwowych „Klasa z drewna” finansowanego ze środków Funduszu Leśnego, którego dysponentem jest Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Spotkaniem on line zakończył się w dniu 25 października polsko - norweski projekt z zakresu archeologii i dziedzictwa narodowego, zorganizowany przez Muzeum Narodowe w Lublinie i Muzeum Historii Kultury w Oslo oraz Fundację Polska Debatuje.

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia