Ułatwienia dostępu

        

 

Pięknych chwil nigdy za wiele. Przedstawiamy bogatą w emocje fotorelację z niedawnej rewizyty młodzieży z Niemiec w naszym liceum.

Po oficjalnym powitaniu obu grup przez panią dyrektor Alicję Borkowską i krótkiej wycieczce po szkole w towarzystwie uczniów liceum niemiecka młodzież miała okazję poznać polski system szkolnictwa uczestnicząc w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów: p. Barbarę Brzezicką - matematyka, p. Joannę Lis - j. łaciński, p. Dorotę Sędłak - j. polski, p. Marka Krasińskiego - matematyka, p. Marzenę Banach - matematyka, p. Katarzynę Krotkiewicz - j. polski, p. Martę Krupę - biologia, p. Sylwię Pabisiak-Zaprzałę - j. angielski oraz p. Joannę Pudłowską - j. angielski. Po odbytych zajęciach uczniowie w grupach polsko - niemieckich rozegrali mecz siatkówki. Zwieńczeniem dnia było spotkanie z panią burmistrz Martą Majewską w Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau. Nasi niemieccy koledzy otrzymali certyfikaty pobytu w najdalej na wschód wysuniętym mieście w Unii Europejskiej.
Razem spędziliśmy 6 dni pełnych wrażeń, co mogliście obserwować na fb. Dziś dorzucamy jeszcze garść wspomnień zatrzymanych w kadrze przez Zuzannę Greszetę z kl. III B. Zapraszamy do obejrzenia.

Dziękujemy Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży za dofinansowanie przedsięwzięcia.

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia