Ułatwienia dostępu

        

 

Korzystając z ostatnich chwil ciepła w tą jesienną porę, uczniowie klasy III E pod opieką wychowawczyni Beaty Trześniowskiej i p. Doroty Sędłak wybrali się dnia 18 października 2023 roku na wycieczkę do Lublina.

Pierwszym punktem wyjazdu było odwiedzenie Ogrodu Botanicznego UMCS, w którym podziwialiśmy majestat jesiennej przyrody. Poznaliśmy wiele egzotycznych gatunków kwiatów, krzewów czy drzew. Z uwagą słuchaliśmy przewodnika i podążaliśmy jego śladami alejkami pięknie przystrojonymi kolorowymi liśćmi.

Następnie udaliśmy się na film inspirowany prozą Władysława Reymonta pt. ,,Chłopi". Zagłębiliśmy się w każdy fragment ekranizacji dzieła, poznając cykl życia wiejskiego pod koniec XIX wieku. Film bardzo nas poruszył i na pewno pozwoli na długo zapamiętać losy głównych bohaterów, z którymi maturzyści 2025 spotkają się na egzaminie.

Wszyscy bawiliśmy się znakomicie, świetnie czuliśmy się w swoim towarzystwie o czym świadczą liczne zdjęcia, które postanowiliśmy przedstawić w krótkim filmiku. Zapraszamy do oglądania :))

Zdjęcia: Aleksandra Szymko, Aleksandra Gawron i inni...
Tekst: Wiktoria Fila

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia