Ułatwienia dostępu

        

 

Mamy laureatkę VI edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

Oliwia Kapusta z kl. 3c zajęła pierwsze miejsce spośród 121 licealistów z całej Polski. Finał konkursu poprzedziło systematyczne przygotowanie Oliwii (w szkole oraz online) pod czujnym okiem s. Bernadetty Kozieł.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Staszic z Miejską Biblioteką Publiczną, a w szczególności Uniwersytetem Trzeciego Wieku uczniowie Staszica z kl. III B (biol-chem) przygotowanych przez nauczycielkę biologii, panią Martę Krupę przeprowadzili cykl wykładów i warsztatów w ramach projektu"Tête-à-tête z przyrodą”.

Sztafeta 4x100m na II miejscu, a 4x400m na IV w zawodach wojewódzkich!!!
 
11. czerwca 2024 r. w Biłgoraju odbył się Festiwal Sztafet w ramach Wojewódzkiej Licealiady LA. Dzięki uporowi i pracy pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego, pana Dawida Lewandowskiego zawodnicy I LO im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie wywalczyli czołowe miejsca w dwóch kategoriach biegowych.

07.06.2024 uczniowie klasy II B (biol-chem) - Julia Żyłowska i Bartosz Skrok odebrali z rąk Dyrektora Generalnego Ministerstwa Edukacji Narodowej pana Roberta Bartolda wyróżnienie za pracę konkursową w kategorii film pt.: ”Rak trzustki - nie daj się trzasnąć”.

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia