• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Stypendia Burmistrza rozdane

24 czerwca 2020 r. w HDK odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Jako szkoła przykładamy uwagę do wielostronnego rozwoju młodych ludzi, kształtując ich kompetencje ta, aby w przyszłości osiągali wyznaczone sobie cele zarówno na polu zawodowym jak i osobistym. Uwieńczeniem trudu oraz ogromnej determinacji jest przyznanie aż 33 stypendiów uczniom „Staszica”. Warto podkreślić, ze nagrodzeni pracują nie tylko pod egidą własnej szkoły, ale także wielu lokalnych organizacji i klubów młodzieżowych, które typowały ich do stypendium. Świadczy to o tym, że szkoła nie ogranicza się jedynie do
nauczania, ale także zachęca uczniów do czynnego uczestnictwa w życiu swojej małej ojczyzny.
Nagrodzeni:
Bęsiuk Sandra
Bojarczuk Magdalena
Cierech Filip
Dzirba Aleksandra
Gajewska Karolina
Gnieciak Agata
Jarosz Gabriela
Jerzyna Paweł
Kaczmarska Paulina
Kamień Wiktoria
Kamień Julia
Kociach Emilia
Kociach Wiktor
Korońska Patrycja
Kozioł Natalia
Krotkiewicz Karina
Kudrel Szymon
Kusiak Barbara
Mięczak Mateusz
Mrozowska Izabela
Najczuk Anna
Panasiewicz Gabriela
Pasieka Emilia
Patyjewicz Iga
Pazyna Martyna
Pirogowicz Dawid
Skorupa Łucja
Stępkowska Weronika
Stępkowska Wiktoria
Śmietanka Olga
Wesołek Aleksandra
Wezgraj Jakub
Wrona Katarzyna
SERDECZNIE GARTULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM I TYM, KTÓRZY NA CO DZIEŃ Z NIMI PRACUJĄ

 • 10
 • 25
 • 2
 • 29
 • 26
 • 13
 • 27
 • 20
 • 19
 • 17
 • 7
 • 3
 • 24
 • 22
 • 28
 • 23
 • 15
 • 21
 • 6
 • 1
 • 18
 • 8
 • 5
 • 12
 • 14
 • 4
 • 11
 • 16
 • 9

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 319

Sukcesy i osiągnęcia

Mówią o nas w telewizji

30 czerwca 2020 roku na zaproszenie prowadzącychych program "Między Wisłą a Bugiem" (TVP3) Izabeli Śledź i Józefa Szopińskiego mieliśmy możliwość opowiedzieć o sukcesach naszych uczniów w konkursach, dotyczących języka rosyjskiego. Kilka krótkich chwil na antenie pozwoliło zaledwie zaznaczyć, jak nasi uczniowie, których reprezentowała Izabela Mrozowska (kl. 1E), jedna z tegorocznych finalistek Międzynarodowego Festiwalu Języka Rosyjskiego, przygotowują się do zmagań konkursowych, o czym piszą, czyje utwory recytują.

Więcej…

Zawody sportowe

Podwójny awans uczniów „Staszica” do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

10 grudnia 2019 roku w Naszej szkole rozegrana została Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt, zajęły II miejsce w powiecie uzyskując awans do zawodów rejonowych. Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Agnieszka Zyśk

Uroczystości, wydarzenia

Takiego zakończenia roku klas maturalnych w Staszicu jeszcze nie było

Dziś jak co roku, przyszedł czas na rozstanie. Uczniowie klas maturalnych zostali absolwentami I LO im. ks. St. Staszica. Wyzwaniem stało się jednak spotkanie wszystkich uczniów z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami. W trudnej sytuacji pandemii koronawirusa uroczystość w tak licznym gronie wydawała się być niemożliwa.

Więcej…